STRAIPSNIAI

SENDINTO (RIEVĖTO) VEIDRODŽIO RĖMO GAMYBA

SENDINTO (RIEVĖTO) VEIDRODŽIO RĖMO GAMYBA

 

Gaminant sendintą rėmą veidrodžiui reikalingos gerai vėdinamos patalpos, kadangi naudojamos butano dujos rėmo deginimui, taip pat atsiranda daug dulkių rėmą šveičiant metaliniais šepečiais. Lako ir beico sudedamosios dalys stipriai veikia žmogaus kvėpavimo takus ir smegenis, todėl reikalinga stengtis lakuoti kuo trumpiau. Gamybos metu rekomenduojama naudoti respiratorių (apsauginę kaukę) kvėpavimo takams apsaugoti ir apsauginius akinius nuo dulkių bei dūmų. Todėl gaminant tokį rėmą reikalingas išankstinis pasiruošimas, tačiau galutinis rezultatas atperka pastangas. Butano dujų įrenginį medinio rėmo deginimui galima nusipirkti bet kurioje didesnėje ūkio prekių parduotuvėje.

plačiau
KUO YPATINGAS VEIDRODIS SU NATŪRALAUS MEDŽIO RĖMU?

KUO YPATINGAS VEIDRODIS SU NATŪRALAUS MEDŽIO RĖMU?

 

Veidrodžių yra prikurta ir pagaminta begalės įvairiausio dizaino ir formų, bet jeigu tik reikia rasti veidrodį kuriant jaukius namus, tuomet iš tiesų pamatai, kad didelio pasirinkimo nėra. Ypač kada reikia veidrodžio su natūralaus medžio rėmu, ir dar tam tikro dydžio, tai rasti tokį veidrodį yra sudėtinga, ir dažnai reikalinga gaminti naują veidrodį konkrečiam interjerui, kontekstui ar stiliui.

    Medžio tekstūros raštai interjerui suteikia originalumo. Mediena - ekologiškai švari medžiaga. Rankų darbo veidrodžio rėmas visada bus vertingesnis už masinės gamybos produktą. Mechaniškai pagamintas produktas atkartoja formą, bet jame stinga gyvybės bei įdėtos žmogaus dvasinės energijos. Medinių imitacijų gamintojai sugeba atkartoti medžio raštą ir spalvą, tačiau tokie gaminiai neperteikia medžio natūralumo, šilumos, todėl toks interjeras nebus jaukus. Ypač dirbtinės medžiagos jaučiamos jas liečiant, vaikštant ant jų, pavyzdžiui, grindys.

   

plačiau
Žiupsnelis iš veidrodžio istorijos

                            ŽIUPSNELIS IŠ VEIDRODŽIO ISTORIJOS

Gilinantis į veidrodžių atsiradimo ir gamybos istoriją, ištakų reikia ieškoti, atverčiant senus keliolikos amžių puslapius. Žinoma, kad pirmasis veidrodis buvo paprasčiausia bala ar lygus vandens telkinio paviršius. Tik tokio veidrodžio neįsidėsi į kišenę, neparsineši į namus ir ant sienos nepasikabinsi.

 

plačiau
LENKTO STIKLO PANAUDOJIMAS INTERJERE

LENKTO STIKLO PANAUDOJIMAS INTERJERE

 

Stiklas tapo neatskiriama architektūros ir interjero dalimi. Lenkto stiklo panaudojimo spektras yra platus – lenktos stiklo durys, lenktos stiklo pertvaros, dušo kabinos, apvalūs akvariumai, apvalių laiptų turėklai, apsauginės sienų plokštumos, lenktas židinio stiklas, apvalus liftas, lenkti stiklo baldai.

plačiau